Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  separator  masz pytanie
zadzwoń
608-490-860

Misje

MISJA 20+ CHWILO TRWAJ …

Piękni 20 letni. Czy na pewno ?

W tej dekadzie nie trzeba jeszcze przejmować się zmarszczkami. Skóra jest jędrna i elastyczna, procesy regeneracji sprawne. Ale …

Po 25 roku życia rozpoczyna się już proces utraty naturalnego kwasu hialuronowego zawartego w skórze. Kwas hialuronowy jest odpowiedzialny za prawidłowe nawilżenie, sprężystość i promienny wygląd skóry. Należy pamiętać, że ubywa go w organizmie z każdym rokiem.

Zwykła pielęgnacja kosmetykami nie wystarczy, ponieważ nie zaspokoi ona w pełni potrzeb skóry na składniki odżywcze. Kosmetyki nie docierają tam, gdzie rozpoczyna się proces starzenia skóry, czyli do jej głębokich warstw. Należy działać dwutorowo - stosując odpowiednie metody pielęgnujące skórę zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz.

 

Zabiegi zalecane Jak często?
Mezoterapia 1 – 2 x w roku
Peelingi 1 – 2 x w roku
Toksyna botulinowa profilaktyka zmarszczek mimicznych
Laser frakcyjny profilaktyka starzenia

zdjecie misje 1

 

 

MISJA 30+ ZANIM ZGAŚNIE BLASK …

Po 30 roku życia procesy destrukcyjne w skórze zaczynają powoli przeważać nad regeneracyjnymi i twórczymi. Skóra nie produkuje już takich ilości kolagenu, który zapewnia jej zdrowy i świeży wygląd.

Pacjenci coraz częściej zauważają, że po nocy lub intensywnym dniu w pracy skóra szybciej się męczy i szarzeje. W tym okresie niezbędne jest zasilenie skóry w energię aby pobudzić produkcję kolagenu.

W tej dekadzie życia widoczne są pierwsze zmarszczki mimiczne. Postępuje wiotczenie i wysychanie skóry z powodu systematycznie spadającej zawartości kwasu hialuronowego w jej głębokich warstwach.

Proces starzenia pogłębia się z każdym miesiącem i efekty tego mogą być już nieodwracalne. Im wcześniej zaczniemy profilaktykę, czy leczenie pierwszych symptomów starzenia, tym dłużej utrzymamy skórę w świetnej formie.

 

Zabiegi zalecane Jak często?
Kwas hialuronowy w problematycznych okolicach
Peelingi 2 – 3 x w roku
Mezoterapia wzbogacana 1 x w miesiącu
Toksyna botulinowa w problematycznych okolicach
Laser frakcyjny 1 – 2 x w roku

 

 

MISJA 40+ NA RATUNEK URZEKAJĄCEJ …

Po 40 roku życia ilość kwasu hialuronowego w skórze jest już o połowę mniejsza niż w naszym dzieciństwie. Oznacza to, że skóra staje się wiotka, mało jędrna, a zmarszczki mimiczne wyraźnie się zarysowują.

Powolny zanik tkanki podskórnej sprawia, że uwidaczniają się niedobory objętości w okolicach kości jarzmowych. Zaznacza się tzw. dolina łez na policzkach oraz fałdy nosowo – wargowe. Od kącików ust zaczynają się zarysowywać zmarszczki określane liniami marionetek. Wszystko to sprawia, że twarz nabiera smutnego i zmęczonego wyrazu.

Na skórze widać już efekty złego stylu życia – palenia, braku snu, stresu. Uwidacznia się coraz więcej przebarwień – to efekt skumulowania negatywnego działania słońca i promieniowania UV.

Zalecane zabiegi medycyny estetycznej mają na celu cofnięcie biologicznego zegara oraz spowolnienie procesów uszkadzania skóry. Umożliwią poprawę jej struktury i przywrócą młodszy wygląd.

 

Zabiegi zalecane Jak często?
Kwas hialuronowy 1 x w roku
Peelingi 3 – 4 x w roku
Mezoterapia wzbogacana 1 x w miesiącu
Toksyna botulinowa 1 x w roku
Laser frakcyjny 2 x w roku

 

 

MISJA 50+ ZAPROŚ MŁODOŚĆ NA DŁUŻEJ …

Dekada po 50 roku życia wiąże się z okresem menopauzy, czyli niedoborem hormonu młodości - estrogenu. Jego brak powoduje pogarszanie się stanu skóry.

Skóra staje się cienka i sucha, a upośledzenie ukrwienia prowadzi do bladości cery. Zmniejszona elastyczność powoduje utrwalanie się zmarszczek, które są coraz wyraźniejsze w trakcie mimiki. Nie wygładzają się tak łatwo i z czasem pozostają stale widoczne.

Skóra traci jędrność, poddaje się grawitacji. Wyraźnie widać zagłębienia w dolinie łez i fałdach nosowo-wargowych. W dolnej części policzka opadające tkanki gromadzą się w postaci tzw. chomików. Coraz mocniej widać popękane naczynia krwionośne, rumień oraz przebarwienia.

Piętno czasu odciska się także w okolicach szyi, dekoltu i grzbietów rąk.

Nie znaczy to jednak, że wszystko stracone. Dzięki właściwie dobranym i systematycznie wykonywanym zabiegom możliwe jest spowolnienie procesu starzenia i zapobieganie pogłębianiu się problemów.

 

Zabiegi zalecane Jak często?
Kwas hialuronowy 1 x w roku
Peelingi 1 x w miesiącu w cyklach
Mezoterapia wzbogacana 1 x w miesiącu w cyklach
Toksyna botulinowa 1 x w roku
Laser frakcyjny 2 - 3 x w roku

 

 

MISJA 60+ PRZEBUDZENIE MOCY …

W tej dekadzie potrzeby skóry są duże i to ostania chwila na zrobienie czegoś, aby spowolnić nieunikniony proces starzenia. Tkanki po 60 r.ż. mają niską zdolność regeneracji, dochodzi do zaniku nie tylko skóry, ale też tkanki podskórnej.

Grawitacja i mała elastyczność włókien kolagenu powodują opadnięcie tkanek, pogłębienie i utrwalenie bruzd. Problemem stają się zagłębienia w dolinie łez i fałdach nosowo-wargowych. W dolnej części policzka opadające tkanki gromadzą się w postaci tzw. chomików. Twarz staje się smutna.

Skóra jest cienka i sucha, a pogorszenie ukrwienia prowadzi do bladości cery. Koloryt skóry jest często nierównomierny, z przebarwieniami posłonecznymi, siateczką poszerzonych naczynek krwionośnych. Piętno czasu odciska się także w okolicach szyi, dekoltu i grzbietów rąk.

Jeżeli odpowiednia pielęgnacja nie rozpoczęła się wcześniej, wyrównanie tych niedoskonałości jest bardzo trudne. Uzyskanie zadowalających efektów wymaga systematycznych zabiegów medycyny estetycznej.

 

Zabiegi zalecane Jak często?
Laser frakcyjny 2 - 3 x w roku
Peelingi 1 x w miesiącu w cyklach
Kwas hialuronowy W problematycznych miejscach
Mezoterapia wzbogacana 1 x w miesiącu w cyklach

 

 

zdjecie misje 2

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.