Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  separator  masz pytanie
zadzwoń
608-490-860

Mezoterapia

MEZOTERAPIA  - to zabieg niwelujący oznaki upływu czasu. 

Mezoterapia - jest jednym z najpopularniejszych rodzajów zabiegów medycyny estetycznej. Polega na podaniu w głąb skóry substancji aktywnych,  dobranych według potrzeb pacjenta.  To zabieg, który wydłuża młodość i niweluje oznaki upływu czasu. Mezoterapia jest metodą wykorzystywaną od lat w medycynie estetycznej. W zależności od stanu i wymagań skóry, zabieg będzie poprawiał jej nawilżenie, wspomagał mikrokrążenie, zwiększał napięcie i elastyczność , redukując oznaki starzenia .

Zastosowań mezoterapii jest bardzo wiele; od zabiegów na twarz, poprzez ciało, aż do skóry głowy. Podanie odpowiednich składników  nawadnia i ujędrnia skórę , poprawiając jej napięcie i ogólną kondycję. To zabieg dla wszystkich, którzy chcą poprawić wygląd bez pomocy lekarza chirurga. Stosuje się go zarówno na pierwsze, jak i bardziej zaawansowane oznaki starzenia.

W stosowaniu tej metody ważna jest systematyczność. Mezoterapia daje najlepsze  rezultaty, kiedy skórę poddamy serii zabiegów.

Najlepsze efekty uzyskuję po serii 3-4 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych.

Zapraszam

mezoterapia

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.