Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  separator  masz pytanie
zadzwoń
608-490-860

Laser frakcyjny w medycynie estetycznej

Laser frakcyjny znajduje szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Czym dokładnie jest laser frakcyjny i kiedy jest używany?

Jest to jedno z najskuteczniejszych urządzeń wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Działa punktowo, tworząc głębokie kanaliki w skórze, przez które światło lasera wnika w jej głąb. W ten sposób pobudza skórę do naturalnych procesów regeneracyjnych i odtwórczych, praktycznie bez widocznych naruszeń na jej powierzchni. Powoduje to jej ujędrnianie poprzez poprawę napięcia skóry i obkurczanie się rozciągniętych włókien kolagenowych.

Wykorzystanie lasera frakcyjnego w medycynie estetycznej


Najczęstszym zabiegiem medycyny estetycznej wykorzystującym laser frakcyjny jest usuwanie przebarwień na twarzy. Przebarwienia mogą powstać jako efekt walki z uciążliwym trądzikiem, nadmiernego kontaktu ze słońcem, przebytej choroby lub jako następstwo procesu starzenia się skóry. Ten zabieg pozwala na skuteczne zredukowanie istniejących przebarwień skórnych, pozbawiając twarz wstydliwego problemu.

Laser frakcyjny radzi sobie także z bliznami wywołanymi na twarzy młodzieńczym trądzikiem. Światło lasera wnikając w skórę pobudza ją do regeneracji, dzięki czemu blizny ulegają spłyceniu. Kondycja skóry twarzy widocznie się poprawia, nabierając gładkości.

W podobny sposób laser frakcyjny oddziałuje na drobne zmarszczki i nierówności powierzchni skóry, spowodowane lekkimi urazami. Zabiegi laserem pozwalają je spłycić, przywracając skórze blask.

Jest to także świetne rozwiązanie dla osób zmagających się z szorstkością skóry twarzy oraz występującymi na niej rozszerzonymi porami. Poddając się zabiegom wykonywanym laserem frakcyjnym oddziałujemy nie tylko na zniszczoną część skóry, ale także na jej zdrową część, która pobudzana wspomaga regenerację całościową. 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.